• Facebook

Jaunumi

lidz_aprilim.png

Lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību, ārkārtas situācijas laikā SIA Farmeko pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē.

Konsultācijas iespējams saņemt zvanot pa tālruni 80003081. Diabēta aprūpes produktus ir iespējams iegādāties tiešsaistē -https://www.farmeko.lv/pasutit-online, kā arī lielākajos aptieku tīklos Latvijā.

​Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

FS Optium strips - 25.png
FS Optium lancets.png

Sākot ar 2020. gada 1. oktobri, SIA Farmeko piedāvā  iegādāties visu Abbott Diabetes Care FreeStyle un FreeStyle Optium produktu klāstu tiešsaistē. Pasūtījums veicams tiešsaistē aizpildot pasūtījuma formu un apmaksājot rēķinu internetbankā! FreeStyle produktus saņemsiet izmantojot Omniva pakomātu pakalpojumus, kas ir iekļauti preces cenā!

 

Pasūtīšanai pieejami Freestyle Optium Neo un Neo H glikometri, FreeStyle Optium teststrēmeles 25, 50 un 100 gab. iepakojumos, kā arī FreeStyle Lancetes ātra un nesāpīga dūriena veikšanai. 

Spiediet uz ikonas "pasūtīt" lai uzzinātu vairāk!

covid19 latvija

SIA FARMEKO no 16. marta līdz 12. maijam pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē

 

Lai ierobežotu Covid -19 vīrusa izplatību, ārkārtas situācijas laikā no 16. marta līdz 12. maijam visā Latvijā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē.

Konsultācijas iespējams saņemt zvanot pa tālruni 80003081

Lai stipra veselība!

farmeko office brīvības 403

SIA Farmeko tagad jaunā atrašanās vietā!

 

Sākot no 2019. gada 1. septembra SIA Farmeko ir mainījis savu patstāvīgo offisa atrašanās vietu no Brīvības gatves 410. uz jauno vietu - Brīvības gatves 403!

Sīkāka informācija pieejama sadaļā "Par Mums"!

SIA Farmeko ir saņēmis starptautisko ISO 9001 setrifikāciju

bureau veritas certification iso 9001

SIA Farmeko 2018. gada vasarā ir saņēmis starptautiskās organizācijas "Bureau Veritas" akreditētu sertifikātu ISO 9001, medicīnas produktu ražošanai, vairumtirdzniecībai un mazumtirdzniecībai. Sertifikāts apstiprina, ka SIA Farmeko pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša ISO 9001:2015 pārvaldības sistēmas standarta prasībām.

"Bureau Veritas" ir globāls līderis testēšanas, inspekciju un sertifikācijas jomā, piedāvājot augstas kvalitātes pakalpojumus palīdzot klientiem sasniegt pieaugošās prasības attiecībā uz kvalitāti, drošību, apkārtējās vides aizsardzību un sociālo atbildību.

LIAA Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

SIA Farmeko projekts ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru

SIA "Farmeko" ir noslēdzis 18.05.2016. līgumu Nr.SKV-L-2016/310 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.